Bielenie zubov

Neskrývajte už viac svoj úsmev!


Bielenie zubov AKTÍVNYM KYSLÍKOM

Žiarivý úsmev je krásny na pohľad a krásne zuby sú vizitkou tváre. Bieliaci systém Vám pomôže dosiahnuť žiarivo biely úsmev behom chvíľky. Už je len na Vás pre aký typ bielenia sa rozhodnete. Ako prvé Vám ponúkame BIELENIE ZUBOV AKTÍVNYM KYSLÍKOM, pri ktorom sa gél aktivuje LED svetlom, a dochádza k rozkladu peroxidu vodíka 0,1% na vodu a kyslíkové radikály, ktoré migrujú cez zubnú sklovinu/nie dentín/a spôsobujú rozpad molekúl farby a tým aj zmenu farby. To preniká hlboko do zafarbenia na povrchu zubov a jemne ho odstraňuje.

Domáce bielenie zubov

Domáce bielenie pomocou  individuálnych nosičov trvá obvykle 7 – 14 dní do dosiahnutia žiadaného výsledku. Do nosičov sa nanesie špeciálny gél, ktorý má unikátne patentované zloženie peroxidu vodíka a karbamidu peroxidu doplnené o dusičnan draselný a fluorid. Všetky tieto zložky poskytujú najlepšie výsledky bielenia. Technológia zvyšuje odolnosť  skloviny a znižuje citlivosť skloviny. Výhody domáceho bielenia ja pohodlné dávkovanie a ľahká aplikácia. Bieliaci gél vybieli vlastné zuby, nedokáže vybieliť korunky, fazety a výplne. Výsledok bielenia je individuálny a závisí od sfarbenia, štruktúry zubov, hygieny a stravovacích návykov.

Kombinované bielenie zubov Pure Whitening

Pred Kombinovaným  bielením je potrebné vykonať kompletnú dentálnu hygienu a Airflow - pieskovanie zubov, ktoré nám odstráni nánosy pigmentov z povrchu skloviny.  2 týždne bielite doma sadou, ktorú od nás dostanete.  V ambulancii vytvoríme ochrannú bariéru na ďasnách. Na povrch každého zuba sa aplikuje silnejšia koncentrácia bieliaceho gélu v troch opakovaniach.   Po fáze aktívneho bielenia nanášame na sklovinu špeciálny gél, ktorý sklovinu hydratuje a reminalizuje.

pure whitening bielenie zubov