Bielenie zubov

Neskrývajte už viac svoj úsmev!


 

Bielenie zubov

Bežné každodenné vplyvy ako je pitie čaju, červeného vína, konzumácia niektorých z druhov potravín majú tendenciu zuby zafarbovať. Ak túžite po krásnom a oslnivom úsmeve rýchlo a bez námahy máme pre Vás riešenie v podobe ambulantného alebo domáceho bielenia zubov. Náš tím individuálne zhodnotí Vaše potreby a odporučí Vám to najvhodnejšie riešenie pre Váš krásny úsmev.

Domáce bielenie zubov

Domáce bielenie pomocou  individuálnych nosičov trvá obvykle 7 – 14 dní do dosiahnutia žiadaného výsledku. Do nosičov sa nanesie špeciálny gél, ktorý má unikátne patentované zloženie peroxidu vodíka a karbamidu peroxidu doplnené o dusičnan draselný a fluorid. Všetky tieto zložky poskytujú najlepšie výsledky bielenia. Technológia zvyšuje odolnosť  skloviny a znižuje citlivosť skloviny. Výhody domáceho bielenia ja pohodlné dávkovanie a ľahká aplikácia. Bieliaci gél vybieli vlastné zuby, nedokáže vybieliť korunky, fazety a výplne. Výsledok bielenia je individuálny a závisí od sfarbenia, štruktúry zubov, hygieny a stravovacích návykov.

Kombinované bielenie zubov Pure Whitening

Pred Kombinovaným  bielením je potrebné vykonať kompletnú dentálnu hygienu a Airflow - pieskovanie zubov, ktoré nám odstráni nánosy pigmentov z povrchu skloviny.  2 týždne bielite doma sadou, ktorú od nás dostanete.  V ambulancii vytvoríme ochrannú bariéru na ďasnách. Na povrch každého zuba sa aplikuje silnejšia koncentrácia bieliaceho gélu v troch opakovaniach.   Po fáze aktívneho bielenia nanášame na sklovinu špeciálny gél, ktorý sklovinu hydratuje a reminalizuje.

pure whitening bielenie zubov